אודותינואתם יכולים לבנות עלינו

WAWA חתומה על ייעוץ בניה ירוקה הבניינים החדשניים ביותר בישראל ועם חברות בינלאומיות. בשנת 2018 הוענק לחברה הפרס הבינלאומי היוקרתי MALCOLM LEWIS IMPACT AWARD מטעם ארגון ה- USGBC. החברה הסמיכה עשרות פרויקטים לבנייה ירוקה בישראל וסייעה בתכנון של מעל 2 מיליון מ"ר של מבני מגורים, משרדים, ציבורי, מסחר, תעשייה ומלונאות – לפי דירוגים מקומיים ובינלאומיים. לחברה רקורד עשיר של זכיות בתחרויות אדריכלות גדולות בתחומי הבנייה הירוקה, חברת WAWA הינה שותפה פעילה בתוכניות המרכזיות לסטנדרטיזציה בתחום זה, יד ביד עם המשרד לאיכות הסביבה והמועצה לבנייה ירוקה בישראל.

מחברים את הסטארט-אפ ניישן לעולם התכנון

חידושים ופיתוחים טכנולוגיים מאפשרים לנו היום, יותר מתמיד, להפוך את תהליך תכנון הבנייה ליעיל וחכם מאי פעם, כדי למקסם את ערך הפרויקט. הצורך שלנו לראות את הנולד עוד לפני השרטוט הראשון, הוליד את מערכת "מאסטרו", שפותחה על ידי הצוות הטכנולוגי של WAWA. מאסטרו הינה מערכת סימולציות מתקדמת בזמן אמת, שמאפשרת לבחון את העיצוב והתכנון לאור תנאי הסביבה, החל ממאפייני הקרקע, דרך תנועת הרוחות, אור טבעי, הצללות, גישה לנוף ופרמטרים רבים נוספים.

מאסטרו מגייסת את חזית הטכנולוגיה להבטחת פתרונות אלגנטיים לתכנון יעיל והפחתה ניכרת בעלויות הבניה ובעלויות התפעול. המטרה: להבטיח שעיצוב הבניין יהיה ייחודי, ובו בזמן יעיל אנרגטית וחסכוני כלכלית.

צוותאירועיםx
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.