אודותינואתם יכולים לבנות עלינו

WAWA חתומה על ייעוץ בניה ירוקה הבניינים החדשניים ביותר בישראל ועם חברות בינלאומיות. בשנת 2018 הוענק לחברה הפרס הבינלאומי היוקרתי MALCOLM LEWIS IMPACT AWARD מטעם ארגון ה- USGBC. מאז שנת 2008 החברה הסמיכה מאות רבות של פרויקטים לבנייה ירוקה בישראל וסייעה בתכנון ירוק של מיליוני מ"ר של מבני מגורים, משרדים, ציבורי, מסחר, תעשייה ומלונאות, לפי דירוגים מקומיים - תקן 5281 ובינלאומיים- LEED , ENVISION, WELL ברמות הגבוהות ביותר, מול האדריכלים המובילים בעולם - ,Big, Heatherwick Jacob ועוד. לחברה רקורד עשיר של זכיות בתחרויות אדריכלות גדולות בתחומי הבנייה הירוקה, חברת WAWA הינה שותפה פעילה בתוכניות המרכזיות לסטנדרטיזציה בתחום זה, יד ביד עם המשרד לאיכות הסביבה והמועצה לבנייה ירוקה בישראל. צוות החברה הבינלאומי בארץ ובחו"ל מונה אדריכלים, מהנדסים, יועצי איכות סביבה ויועצים בכירים לתקן האמריקאי LEED

מחברים את הסטארט-אפ ניישן לעולם התכנון

חידושים ופיתוחים טכנולוגיים מאפשרים לנו היום, יותר מתמיד, להפוך את תהליך תכנון הבנייה ליעיל וחכם מאי פעם, כדי למקסם את ערך הפרויקט. הצורך שלנו לראות את הנולד עוד לפני השרטוט הראשון, הוליד את מערכת "מאסטרו", שפותחה על ידי הצוות הטכנולוגי של WAWA. מאסטרו הינה מערכת סימולציות מתקדמת בזמן אמת, שמאפשרת לבחון את העיצוב והתכנון לאור תנאי הסביבה, החל ממאפייני הקרקע, דרך תנועת הרוחות, אור טבעי, הצללות, גישה לנוף ופרמטרים רבים נוספים.

מאסטרו מגייסת את חזית הטכנולוגיה להבטחת פתרונות אלגנטיים לתכנון יעיל והפחתה ניכרת בעלויות הבניה ובעלויות התפעול. המטרה: להבטיח שעיצוב הבניין יהיה ייחודי, ובו בזמן יעיל אנרגטית וחסכוני כלכלית.

צוותאירועים14 ביולי 2022

בגינה ליד המשרד

9 בינואר 2022

יום כיף סוף שנת 2021

10 בנובמבר 2020

טיול בואדי קלט ועין פרת

10 בנובמבר 2020

במשרד שלנו

28 באפריל 2019

חגיגת עשור לWAWA

28 באפריל 2019

יום כיף בקיסריה

20 ביוני 2018

פורים במשרד

20 ביוני 2018

כנסים ואירועים

20 ביוני 2018

יום כיף בעמק האלה

20 ביוני 2018

happy hour וספורט

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.