גלובל טאוארס פתח תקוה
15 ביולי 2020
מתחם הכרמלית תל אביב
16 ביולי 2020

מתחם משרדים צריפין באר יעקבkey facts


מתחם משרדים ומסחר בדרום מתחם מגורים גדול המתוכנן על המרקם ההיסטורי של מחנה צריפין, במסגרת פרויקט גדול במיוחד של התחדשות עירונית.  הפרויקט ממוקם על כביש 4313, מייד ביציאה אליו מכביש 44 המרכזי שבמזרח המתחם, בהמשך לרצף פרויקטים של תעסוקה ומסחר המהווים עוגן תעסוקתי למתחם המגורים הנרחב הצמוד לעורפם, וזאת בתואם לגישות התכנון האורבני בר הקיימא.

40000

מ"ר


2

מגדלים


פרטי הפרויקט

מיקום : מחנה צריפין, באר יעקב

 יזם :  איילה אגם יזום ונדלן

אדריכל : ברעלי לויצקי כסיף  אדריכלים

פעילות WAWA : יעוץ לבניה ירוקה, הסמכה לתקן 5281, יעוץ תרמי, יעוץ איכות סביבה, סקר קרקע היסטורי

קטגורית בינוי: משרדים ומסחר

האתגרים

מעטפת המבנה ב-2 המגדלים הינה  - קיר מסך בכל היקף המבנה, בהפנייה לכל כווני השמים ולכל גובה הקומות  מייצרת אתגר בישום פתרון משולב לנושא אופטימיזציה של הבידוד התרמי, התאורה הטבעית והקרינה והסנוור באופן המייצר חלל עבודה איכותי לצד צמצום ההוצאות לנושא האקלום.

אנו פתרנו זאת בזיגוג Double Glazing LOW E  איכותי, הממזער מחד את חדירת החום ומאפשר מאידך חדירת תאורה טבעית עד לעומק חללי העבודה ברמה גבוהה.  תריס ונציאני  פנימי הנשלט על ידי העובדים  מאפשר מניעת קרינה ישירה וכניסת תאורה טבעית באמצעות סיבוב השלבים, או הרמה מלאה של התריס בשעות שקרינת השמש לא נופלת על המבנה, בעונות המעבר והחורף.

ערך מוסף

מתווה הבינוי בתכנית האב הכיל רצועת מסחר רציפה שלוותה את קומת הקרקע של 2 המגדלים  לאורכם כולל מחבר ביניהם.  היות והכביש הדרומי המקביל הינו בבחינת דרך עם בינוי בצידה האחד ולא רחוב עירוני, הרי בחלקים ניכרים של רצועת המסחר נוצר מצב של "חומה" בין מסת המגורים לדרך ולחזית המסחרית הפונה אליה.
התכנון שם דגש על שיפור איכותי של המרחב הציבורי, לצד יצירת קישוריות מירבית, אבן יסוד בבינוי ערים בר קיימא.
יעד זה הושג באמצעות פיצול רצועת המסחר באופן שהחזית המסחרית מסובבת את המגדלים מכל הכוונים, ובתווך נוסף מבנה מסחרי יחודי חד קומתי  ובכך נוצר "מקום" - מרחב אורבני עשיר ומעניין המתאפיין בפיתוח אינטנסיבי וחזיתות מסחריות מתפתלות, נחבאות ומתגלות בהליכה וטיול,  וחללים מוגנים המאפשרים ומזמינים פעילות חוץ.

תקרת מרתף החניה המונמכת בכמטר וחצי מפני הפיתוח מאפשרת נטיעת והתפתחות עצים גדולים אשר יבטיחו שיפור מירבי בנוחות האקלימית לשוהים במקום. 

מעטפת המבנה ב-2 המגדלים הינה  - קיר מסך בכל היקף המבנה,  בהפנייה לכל כווני השמים ולכל גובה הקומות  מייצרת אתגר בישום פתרון משולב לנושא אופטימיזציה של הבידוד התרמי, התאורה הטבעית והקרינה והסנוור באופן המייצר חלל עבודה איכותי לצד צמצום ההוצאות לנושא האקלום.

אנו פתרנו זאת בזיגוג Double Glazing LOW E   איכותי, הממזער מחד את חדירת החום ומאפשר  מאידך חדירת תאורה טבעית עד לעומק חללי העבודה ברמה גבוהה.  תריס ונציאני  פנימי הנשלט על ידי העובדים  מאפשר מניעת קרינה ישירה וכניסת תאורה טבעית באמצעות סיבוב השלבים,  או הרמה מלאה של התריס בשעות שקרינת השמש לא נופלת על המבנה, בעונות המעבר והחורף.

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.