הפקולטה לניהול אוניברסיטת תל אביב
7 באוגוסט 2018
תדהר על הפארק ראש העין
8 באוגוסט 2018

הרצליה דרום-מערב חוף התכלת תכנית מתארית הר/2200key facts


השכונה תופסת שטח של כ-10% משטח העיר הקיים - 21,500 דונם, שטח דומה לזה של הרצליה פיתוח או להרצליה הוותיקה, ומהווה עתודת קרקע פנויה בעלת חשיבות מרכזית בשל מיקומה הצמוד והאטרקטיבי לים ובשל היותה חיבור למרחב האורבני של תל אביב.

עירוניות בת קיימא מתבססת בפרויקט זה על תמהיל של עקרונות רלוונטים לפרויקט זה מסטנדרט "שכונה 360" של משרד הבינוי והשיכון והמועצה לבניה ירוקה, LEED ND של USGBC התקן האמריקני לתכנון שכונות בנות קיימא , ועקרונות מובילים כיום בשיח הבינלאומי בתחום זה של תנועות ואישים ביניהם :
SUSTAINABLE STREETS, COMPLETE STREETS , ARCHITECT JAN GEHL  ועוד.

 

בראיה כללית הפרויקט מוכוון לעירוניות אינטנסיבית, המושגת על ידי מגוון אמצעים, בין היתר :

צפיפות גבוהה, רשת הליכה הכוללת גיוון וקיצור צירי הליכה ליצירת תחושת עירוניות ואורבניות, תחבורה ציבורית יעילה, עירוב שימושים ובנייה מרקמית, רחוב מרכזי בעל חזית מסחרית, נגישות מרבית לשירותים הנדרשים לציבור, שימור ושיקום ערכי הטבע הקיימים, קישוריות לכבישים מרכזיים, שבילי אופניים, גינות ושצ"פים המהווים רשת ירוקה לרווחת התושבים.

2000

דונם


12000

יח"ד


לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.