מתחם שדה דב תל אביב
4 באוגוסט 2018
בניין לאומי קארד בני ברק
4 באוגוסט 2018

בניין ננוטכנולוגיה תל אביבkey facts


  • המבנה מתוכנן בהקשר לאופיו של הקמפוס האוניברסיטאי, ובאופן המשקף מדע, טכנולוגיה וחדשנות, ברוח המרכז החדש והקמפוס כולו. בתחרות לבחירת אדריכל הפרויקט השתתפו 128 משרדי אדריכלים מרחבי העולם, האדריכל הזוכה סטודיו מישל רמון מצרפת הינו משרד אדריכלים רב-ניסיון בתכנון פרויקטים לבניינים טכנולוגיים.
  • הבניין תוכנן בשיטות המתקדמות ביותר של בנייה ירוקה, כך שמאפשר ניצול אופטימלי של אור ואוורור טבעיים, על גגו מותקנים פאנלים סולאריים לניצול אנרגיית השמש, וכן מערכת לאיסוף מי גשמים.

בניין המעבדות החדש מיועד ל 120 מדענים ומהנדסים. המבנה המתוכנן להיחנך בשנת 2020, מכיל 12 מעבדות מחקר וחדרים נקיים, משרדים ושטחים ציבוריים המתפרסים על 6500 מ"ר. הפרויקט משקף את הסינרגיה בין הצרכים הטכניים של המחקר לרצון לספק סביבה מחקרית פתוחה ומקבלת פנים, בין היתר גם לגורמים בינלאומיים.

12

מעבדות מחקר


6500

מ"ר


לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.