נחל רודד אילת
6 בדצמבר 2018
מגדל הקישון בני ברק
12 בדצמבר 2018

בנק לאומי תל אביבkey facts


מגדל בנק לאומי הינו פרויקט התחדשות עירונית בעל חשיבות רבה. פרויקט INFILL ההגישה האופטימלית להתחדשות עירונית בתואם לתפיסות בינוי הערים בר קיימא.

מיקומו בלב המע"ר ההסטורי, מרכז הבנקאות והפיננסים של תל אביב, בפינה האסטרטגית של רחוב הרצל פינת יהודה הלוי, עם חזית לפארק המסילה – היום חניון מוזנח הצמוד לתווי מסילת הרכבת ההסטורית.

האזור הינו רב חשיבות בהקשרים ההיסטוריים, הכלכליים והגאוגרפיים של תל אביב וככך נהנה מפעילות ותנועת הולכי רגל רבה, זאת למרות שמבחינה פיסית הוא מאופיין ברובו בהזנחה הן של המבנים והן של מפלס הולכי הרגל במרחב הציבורי.

במתחם הפרוקט קיימים שני מבנים חדשים יחסית בני 14 קומות של בנק לאומי, כאשר בפינה שלו על רחוב הרצל קיים מבנה קטן יותר ומוזנח.  הפרויקט מחדש את כל המתחם – כ- 26,000 מ"ר משרדי הבנק,  ומוסיף מגדל משרדים ומגורים במקום מבנה זה.

40

קומות


26000

מ"ר


לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.