בסר שרונה תל אביב
2 באוגוסט 2018
מתחם שדה דב תל אביב
4 באוגוסט 2018

דופן הקרייה (דופן קפלן) תל אביבkey facts


זוכה מקום הראשון בתחרות אדריכלית סגורה של עירית תל אביב בתכנון תוכנית המתחם : מטרופולין- עיר-שכונה.

כל עקרונות בינוי הערים של אדריכלות בת הקיימא באים לידי ביטוי בפרויקט ובתוך כך שני התחומים המרכזיים, המקבילים והמשלימים :יצירת סביבת מגורים ועבודה מתקדמת בריאה ויעילה, השמה את הולך הרגל במרחב הציבורי במרכז ומביאה לידי ביטוי את המרכזיות של החלל האורבני הציבורי וזאת באמצעות מגוון הכללים של התכנון העירוני בר הקיימא.

התכנון הירוק הוטמע בתהליך התכנון תוך אופטימיזציה של השימוש במשאבים הטבעיים : שמש - הצללות וזכויות שמש, רוח - אוורור החלל הציבורי ויצירת תנאי נוחות במפלס הולכי הרגל, חומרים וכדומה, ומזעור או מניעת המפגעים הסביבתיים לכל חיי הפרויקט: גג ירוק אינטנסיבי, תחום על ידי שורת עצים גדולים, גשר רחב ומקורה לתנועת הולכי רגל ורוכבי אופניים, מרחבים ומתקנים לפעילות פנאי, מרפסות משמעותיות הנותנות הצללה מתאימה לדירות.

50

דונם


1

זוכה תחרות אדריכלית


לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.